سرویس مخابراتی TEL30

شهریور, 1394 9 نظرات دسته‌بندی نشده

یکی از مزایای سرویس خط تلفن تل سی پلاس یا TEL30 این است که افراد حقوقی هم می توانند مانند افراد حقیقی با ارایه مدارک شناسایی خود آن را دریافت نمایند. این سرویس شباهات زیادی به سرویس روتاری دارد.

شماره های این سرویس به صورت هشت رقمی بوده و با پیش شماره همان منطقه مخابراتی واگذار می گردد یکی از مزایی دیگر این سرویس این است که هر کسی بخواهد می تواند با پرداخت مبالغ بیشتری نسبت به دریافت شماره های رند اقدام نماید..

ویژگی اصلی سرویس TEL30 تلسی این است که مشترکین حقیقی نیز می‌توانند مانند مشترکین حقوقی از آن بهره مند شوند. سرویس این امکان را به مشترکین می‌دهند که با استفاده از خطوط ۸ رقمی خدماتی با تعداد تماس همزمان ۳۰و ۶۰و ۹۰ و ۱۲۰ و همینطور بیشتر را داشته باشند.

سرویس تل سی یا TEL30 از نظر امکانات و تجهیزات و نحوه دریافت هیچ تفاوتی با سرویس سیپ ترانک ندارد، و جهت دریافت سرویس خط تلفن تلسی  پلاس باید به نزدیکترین مرکز مخابراتی خود مراجعه نمایید و با در دست داشتن مدارک شناسایی افراد یا فرد درخواست کننده نسبت به دریافت سرویس اقدام نمایید..

 

سرویس TEL30 چیست؟

هزینه ها خط تلفن سرویس مخابراتی تلسی TEL30

هزینه های دریافت سرویس تل سی برای کانال یک هزینه اتصال 948 هزار تومان و 300 هزار تومان هزینه نگهداری ماهیانه برای کانال 200 هزار تومان است.

واگذاری سرویس TEL۳۰+ (تل سی پلاس)

(شماره تلفن ۸ رقمی بر بستر Sip Trunk )

شرح سرویس تل سی پلاس

مخابرات منطقه تهران با توجه به نیاز متقاضیان به ویژه اشخاص حقیقی، شماره تلفن ۸ رقمی رند و عادی بر بستر SIP Trunk را با عنوان سرویس TEL30+ یا تل سی پلاس ارایه می کند که این سرویس قابلیت ارایه خدمات به صورت همزمان برای تعداد حتی 1000 تماس را دارد و قابل واگذاری به کلیه متقاضیان است.

متقاضی این سرویس می تواند با پرداخت هزینه های مرتبط با شماره های 8 رقمی رند، از مزایای شماره های رند، همراه با دیگر امکانات آن بهره مند گردد.

مزایای سرویس تل سی پلاس

 • امکان واگذاری به هر دو دسته افراد حقیقی و حقوقی
 • جایگزین مناسب برای سرویس پی در پی
 • امکان برقراری تعداد زیادی تماس (حداقل 30 تماس) بدون بوق اشکال
 • عدم وجود محدودیت جغرافیایی

هزینه های سرویس خط تلفن تل سی پلاس

 • هزینه یک خط تلفن هشت رقمی عادی
 • هزینه های لیک سیپ ترانک (E1 یا Sip Trunk) برای هر 30 کانال
 • هزینه شماره های تلفن رند در صورت رند بودن

خدمات ما برای دریافت تل سی پلاس

ما خط تلفن تل سی پلاس را در کوتاه ترین زمان راه اندازی می کنیم و همینطور مطمین ترین راه برای راه اندازی خط تلفن را به شما ارایه می دهیم.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

گفتگو با کارشناسان سیپ نت

)
  در حال تایپ کردن...

  فرم زیر را پر کنید و منتظر اتصال به کارشناسان باشید

  ارسال پیام لغو کردن
  WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com